24. aprīlis - FIZIKA
MONITORINGA DARBS VIDUSSKOLAI

Satura rādītājs:

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Pirmā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 33 p. Testā ir iekļauti jautājumi un uzdevumi ar dažādām grūtības pakāpēm no tēmām "Kā siltums izplatās un maina ķermeņu īpašības?" un "Kur un kā rodas elektrība?".
2. Otrā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 20 p. Salīdzina magnētiskā lauka stiprumu. Salīdzina elektrisko, magnētisko un gravitācijas lauku pēc dotām pazīmēm. (D.9.2.2.1) Aprēķina viļņa garumu. Izmanto atstarošanās likumu. Nosaka lēcas optisko stiprumu un lēcas veidu. Klasificē galaktikas pēc to uzbūves. (D.9.6.1.2.) Salīdzina zvaigznes pēc to raksturlielumiem (temperatūras, krāsas, izmēriem). (D.9.6.2.1.) Izmanto shematisko zvaigžņu evolūcijas attēlojumu. (D.9.6.2.1.)

Mājasdarbu testi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Pirmā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 35 p. Testā ir iekļauti jautājumi un uzdevumi ar dažādām grūtības pakāpēm no tēmām "Kā siltums izplatās un maina ķermeņu īpašības?" un "Kur un kā rodas elektrība?".
2. Otrā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 13 p. Nosaka magnētiskā lauka virzienu ap patstāvīgo magnētu un elektromagnētu. Novērtē apgalvojumus par elektrisko, magnētisko un gravitācijas lauku. Aprēķina viļņu frekvenci. Izmanto atstarošanās likumu. Nosaka lēcas optisko stiprumu un lēcas veidu. Klasificē galaktikas pēc to uzbūves. (D.9.6.1.2.) Salīdzina zvaigznes pēc to raksturlielumiem (temperatūras, krāsas, izmēriem). (D.9.6.2.1.) Izmanto shematisko zvaigžņu evolūcijas attēlojumu. (D.9.6.2.1.)