Satura rādītājs:

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Passive. Form. Negative How to form Passive negative sentences

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Present Simple Passive. Negative I 2. izziņas līmenis zema 1p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
2. Present Simple Passive. Negative II 2. izziņas līmenis vidēja 1p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
3. Present Continuous Passive. Negative I 2. izziņas līmenis zema 1p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
4. Present Continuous Passive. Negative II 2. izziņas līmenis vidēja 1p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
5. Present Perfect Passive. Negative I 2. izziņas līmenis zema 1p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
6. Present Perfect Passive. Negative II 2. izziņas līmenis vidēja 1p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
7. Past Simple Passive. Negative I 2. izziņas līmenis zema 1p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
8. Past Simple Passive. Negative II 2. izziņas līmenis vidēja 1p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
9. Past Continuous Passive. Negative I 2. izziņas līmenis zema 1p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
10. Past Continuous Passive. Negative II 2. izziņas līmenis vidēja 1p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
11. Past Perfect Passive. Negative I 2. izziņas līmenis zema 1p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
12. Past Perfect Passive. Negative II 2. izziņas līmenis vidēja 1p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
13. Future Simple Passive. Negative I 2. izziņas līmenis zema 1p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
14. Future Simple Passive. Negative II 2. izziņas līmenis vidēja 1p. "Open the brackets" task. Write the verb in the brackets in the correct form. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."
15. Modals Passive. Negative I 2. izziņas līmenis zema 1p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."

Papildu uzdevumi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Active or Passive? / Negative Citi vidēja 2p. Multiple choice task. Choose the correct option. "Apraksta darbības, kuru darītājs nav zinams vai nav butisks."

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Passive. Negative I 00:15:00 zema 8p. Multiple choice tasks. Choose the correct option.
2. Passive. Negative II 00:15:00 vidēja 7p. "Open the brackets" tasks. Write the verb in the brackets in the correct form.

Mājasdarbu testi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Passive. Negative New 00:40:00 vidēja 17p. Test "Passive Negative"