PROF SKOLĒNIEM
ATVIEGLO MĀCĪBAS UN UZLABO SAVAS ATZĪMES!
1 mēnesis
Automātisks ikmēneša abonements
5,99 €
Pieslēgt
skolnieks
Ko Tev sniegs PROF PAKALPOJUMS?
Pareizās
atbildes
PROF Tev sniegs pareizās atbildes visiem portāla uzdevumiem, lai Tu varētu efektīvāk apgūt mācību vielu.
Risinājumi un skaidrojumi
Pēc jebkura uzdevuma izpildes, PROF Tev parādīs tā risinājuma soļus un detalizēti paskaidros, kā tas jāpilda.
Valsts
pārbaudes darbu treniņuzdevumi
Ar PROF saņemsi pieeju treniņuzdevumiem, kas veidoti, balstoties uz iepriekšējo gadu eksāmeniem un diagnosticējošajiem darbiem.
Semestra noslēguma
testi
Ar PROF Tu iegūsi pieeju semestra noslēguma testiem, kas Tev palīdzēs atkārtot semestra vielu, gatavojoties noslēguma pārbaudes darbiem.
Pieslēgt PROF
PROF palīdz skolēnam
Kā tas darbojas - 1
Ātrāk izpildīt mājasdarbus
Kā tas darbojas - 1
Iegūt labākas sekmes
Kā tas darbojas - 1
Efektīvāk apgūt mācību vielu
skolniece
Tavs slepenais ierocis mācībās
Patstāvīgi mācoties un pildot uzdevumus, mēdz būt grūti saprast un pilnvērtīgi apgūt mācību vielu. Tieši tāpēc mēs radījām PROF - lai palīdzētu Tev tikt galā ar mācībām efektīvāk.
Ar PROF varēsi ātrāk izpildīt mājasdarbus, sagatavoties eksāmeniem un apgūt iekavētās mācību tēmas. Skolēni, kas mācās ar PROF, mājasdarbus izpilda vidēji par 40 minūtēm ātrāk!
Izmanto iespēju uzlabot savas zināšanas un sasniegt mācību mērķus. Pieslēdz PROF un sāc savu ceļu uz akadēmiskiem panākumiem jau šodien!
Bez maksas
Mācību materiāli 1.-12. klasei: teorija, uzdevumi un testi
Elektronisku mājasdarbu saņemšana un izpilde
Pareizās atbildes, skaidrojumi un risinājuma soļi visiem uzdevumiem portālā
Eksāmenu un diagnosticējošo darbu treniņuzdevumi
Pieeja semestra noslēguma testiem
Ar PROF
Mācību materiāli 1.-12. klasei: teorija, uzdevumi un testi
Elektronisku mājasdarbu saņemšana un izpilde
Pareizās atbildes, skaidrojumi un risinājuma soļi visiem uzdevumiem portālā
Eksāmenu un diagnosticējošo darbu treniņuzdevumi
Pieeja semestra noslēguma testiem
Pieslēgt PROF
PROF lietotājuatsauksmes
Megija Deksne skolniece
Gustavs Dzenis,6. klases skolnieks
Uzdevumi.lv ir ļoti noderīga platforma, kurā trenēties pārbaudes darbiem, atkārtot mācību vielu un pilnveidot savas zināšanas, lai uzlabotu sekmes skolā. Kopš sāku izmantot Uzdevumi.lv, manas atzīmes ir krietni uzlabojušās!
Megija Deksne skolniece
Augusts,4. klases skolnieks
Man Uzdevumos.lv patīk trenēties angļu valodu. Patīk, ka redzu pareizās atbildes un to, kā uzdevums bija jārisina. Un patīk, ka krājas punkti, kad risinu uzdevumus.
Megija Deksne skolniece
Toms Vitrups,12. klases skolnieks
Es lietoju Uzdevumi.lv, lai labāk sagatavotos pārbaudes darbiem. Skolotāji uzdod arī mājasdarbus no Uzdevumi.lv - to pildīšana un iesniegšana ir ļoti ātra un ērta!
Megija Deksne skolniece
Emīlija,11. klases skolniece
Pateicoties Uzdevumi.lv un PROF, esmu apguvusi, uzzinājusi daudz ko jaunu un izpratusi nesaprotamo. Loti ērts, viegls un labi izprotams mācību palīgs! Izmantoju to regulāri, lai nostiprinātu savas esošās zināšanas un apgūtu jaunas!
Megija Deksne skolniece
Dāvis Seleckis10. klases skolnieks
Uzdevumi.lv un PROF man palīdz atkārtot tēmas, kuras gadās palaist garām skolā. Vislabāk man patīk, ka ar PROF varu redzēt matemātikas uzdevumu risinājumus un skaidrojumus, lai iemācītos visu nepieciešamo attālināti.
Pieslēgt PROF
Biežāk uzdotiejautājumi
Kādi ir PROF apmaksas veidi?
Ir pieejami divi PROF pakalpojuma apmaksas veidi:
 
PROF pastāvīgais pieslēgums
Ik pēc 30 dienām tiek automātiski pagarināts PROF pieslēgums un no lietotāja norādītās bankas kartes tiek pārskaitīta apmaksa 5,99 € apmērā (par PROF 30 dienām), līdz brīdim, kad lietotājs abonementu atslēdz vai tiek mainīti/dzēsti bankas kartes dati. Atcelt PROF abonementa automātisko apmaksu un/vai dzēst sasaisti ar bankas karti var jebkurā brīdī, ielogojoties savā Uzdevumi.lv profilā un atverot portālā PROF sadaļu vai rakstot e-pastu uz info@uzdevumi.lv, vai zvanot uz Uzdevumi.lv klientu servisu pa tālruni +371 67616191 (d.d. 08:00-17:00).
 
PROF uz gadu
Pēc vienreizējas 30,00 € apmaksas PROF pakalpojums lietotājam tiek pieslēgts uz 365 dienām no pieslēgšanas brīža.
Vai Uzdevumi.lv ir pieejams par brīvu?
 
Portāla Uzdevumi.lv izmantošana ir bez maksas. Reģistrēšanās portālā, pieeja mācību materiāliem dažādos mācību priekšmetos (teorija, uzdevumi un testi), kā arī elektronisko pārbaudes darbu veidošana skolotājiem un pārbaudes darbu saņemšana/izpilde skolēniem ir par brīvu.
Papildus tiek piedāvāts maksas pakalpojums PROF, kas sniedz pareizās atbildes un skaidrojumus jebkuram uzdevumam portālā, dod pieeju valsts pārbaudes darbu treniņuzdevumiem un citiem materiāliem. Pakalpojuma iegādāšanās nav obligāta un tā nepieciešamību katrs lietotājs izvērtē pats.
Vai ir iespējams saņemt PROF atlaidi, ja ģimenē ir vairāki skolas vecuma bērni?
 
PROF pakalpojums tiek piesaistīts vienam konkrētam profilam, tāpēc, ja portālu lieto vairāki bērni, katram PROF pieslēgums jāveic atsevišķi.
 
Ģimenēm ar vairākiem skolas vecuma bērniem piedāvājam atlaidi pakalpojumam "PROF uz gadu" - pirmajam bērnam PROF uz gadu maksā 30 EUR, otrajam bērnam to ir iespējams iegādāties ar 50% atlaidi (15 EUR), bet pārējo bērnu profiliem PROF tiek pieslēgts bez maksas.
 
Ja piedāvājums Jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā info@uzdevumi.lv vai pa tālruni +371 67616191 (d.d. 08:00-17:00).
Kā rīkoties, ja profilam pazudis PROF?
 
Reizēm lietotājs, pašam to neapzinoties, izveido jaunu profilu, kurā nav pieejami iepriekšējā profila rezultāti, pārbaudes darbi un/vai PROF pieslēgums.
 
Šajā situācijā iesakām vispirms iziet no profila un pamēģināt ielogoties vēlreiz, kā tas tika darīts iepriekš (piemēram, ar e-pastu un paroli vai ar E-klases pasi).
 
Ja ielogoties neizdodas vai ielogojoties tāpat nav redzami sakrātie punkti vai PROF pieslēgums, sazinieties ar mums rakstiski, aprakstot situāciju un nosūtot informāciju par sevi (vārds, uzvārds, skola, klase) uz info@uzdevumi.lv.
Pieslēdzu PROF, bet tas nestrādā. Kāpēc tā?
 
Ja pēc pakalpojuma pieslēgšanas, nedarbojas PROF sniegtās iespējas, vispirms iesakām bankas pārskatā pārliecināties, vai apmaksa ir bijusi veiksmīga un summa par pakalpojumu ir noņemta no konta.
 
Tāpat iesakām pārliecināties, vai PROF pieslēgts pareizajam profilam - jāmēģina ielogoties Uzdevumi.lv ar e-pastu/lietotājvārdu un paroli, caur E-klasi/Mykoob vai sociālo tīklu pasēm.
 
Ja pakalpojums ir slēgts no vecāka profila, to ir iespējams pieslēgt gan vecākam, gan viņa profilam pievienotajiem bērniem. Slēdzot PROF no vecāka profila, jāpārliecinās, vai tas ir pieslēgts bērna vai arī vecāka Uzdevumi.lv profilam. PROF tiek pieslēgts vienam konkrētam profilam - ja tas tiek aktivizēts vecākam, tad vienlaicīgi netiek pieslēgts arī bērnam.
 
Ja ir kādas neskaidrības par PROF pakalpojumu un tā pieslēgšanu, lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā info@uzdevumi.lv vai pa tālruni +371 67616191 (d.d. 08:00-17:00).
Kā izmantot promokodu?
 
Lai aktivizētu promokodu, dodieties uz PROF lapu un tās apakšā atrodiet promokoda sadaļu. Spiediet uz pogas “aktivizēt promokodu”. Pēc tam nonāksiet lapā, kurā varēsiet ievadīt promokodu. Kad tas izdarīts, spiediet uz pogas, lai to aktivizētu. Pēc pareiza promokoda aktivizācijas, uz ekrāna redzēsiet apstiprinājumu par aktivizētu promokodu un datumu, līdz kuram PROF pakalpojums pieslēgts.
Spied šeit, lai aktivizētu savu promokodu
Aktivizēt promokodu
Ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, sazinies ar mums!