Ieraksti tukšajos lodziņos pareizās atbildes par cilvēces pirmsākumiem aizvēstures laikmetā, izvēloties tās no dotajiem vārdiem!
(Vārdi ir doti pareizā locījumā. Ievērojiet pareizrakstību!)
35 miljoniem gadu; savannas; ramapiteku; Homo ģints; Āfrika; Australopithecus africanus; Homo erectus; neandertālieši; 100 000 gadu; kromaņoniešiem; Āfrikā; primātu kārta; fosilās kaulu paliekas; 20. gs. 20. – 30. gados; ģenētiskais kods; Lūsija.

Aptuveni pirms 35 milj. gadu Āfrikā tropisko mežu vietā parādījās
Homo ģints pārstāvis, kura galvaskausam bija raksturīga zema, pieplacināta forma ar izteikti slīpu pieres daļu, masīvi uzacu vilnīši, plakana un neizteiksmīga seja, neizvirzīts zods.
Homo sapiens jeb „saprātīgais cilvēks” izveidojās ne vēlāk kā pirms
20. gs. 60. gados tika konstatēts, ka dzīvībai uz Zemes, sākot no mikroorganismiem un beidzot ar cilvēku, ir vienots
Atsauce:
http://www.ridgenet.net/~do_while/sage/images/v7i12g1.jpg
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!