\(7\). \(A\) un \(7\). \(B\) klašu skolēni klases vakaram iegādājās vienādas konfektes un cepumus. Tabulā ir redzams, cik daudz katra veida saldumus skolēni iegādājās un cik maksāja pirkums.
Aprēķini, cik maksāja \(1\) \(kg\) konfekšu un cik maksāja \(1\) \(kg\) cepumu!
Atbildēs raksti tikai skaitli!
\(1\) \(kg\) konfekšu maksā \(EUR\), \(1\) \(kg\) cepumu maksā \(EUR\).
Cik \(kg\) saldumu varēs nopirkt par 35 \(EUR\), ja zināms, ka skolēni iegādājās vienādu daudzumu abu veidu saldumus?
Atbildē raksti tikai skaitli!
Par 35 \(EUR\) skolēni var iegādāties \(kg\) saldumus.
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!