Izvēlies izteiksmes situāciju atrisināšanai!
Mārtiņš klases vakara pasākumam nopirka šokolādes batoniņus un vienu sulas paku, kas maksā 1,36 eiro. Katra batoniņa cena bija 0,28 eiro.
a) Cik batoniņus Mārtiņš nopirka, ja par pirkumu kopā samaksāja 4,72 eiro?
b) Zemesrieksti maksā 11,8 eiro par kilogramu. Cik jāmaksā par 600 g zemesriekstu?
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!