Bauskā, kas atrodas 67 km attālumā no Rīgas, saplūst Mūsa un Mēmele, izveidojot Lielupi. Cauri pilsētai iet automaģistrāle A7, pa kuru notiek intensīva satiksme. Tranzīta satiksmes intensitāte ir trīs reizes lielāka par to mašīnu skaitu, kas šādam ceļam būtu optimāla. Statistika liecina, ka uz autoceļa A7 Rīga–Bauska–Lietuvas robeža no 2015. gada līdz 2021. gadam ir notikuši 276 ceļu satiksmes negadījumi. Arī iedzīvotāju pārvietošanās pilsētā ir apgrūtinoša un nedroša. Automaģistrāle šķērso valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekli – Bauskas pilsētas vēsturisko centru. Lai aktualizētu minēto problēmu, Bauskā tika organizēta konference.
Satiksmes ministrs konferencē pauda, ka Bauskai ir labs potenciāls būt par attīstības, tūrisma un ekonomisko centru, pilsēta atrodas ekonomisko ceļu krustpunktā, kas rada problēmas, bet dod arī iespējas. Valdībā ir apstiprināts priekšlikums par apvedceļa būvniecību, lai transporta plūsmu veidotu apkārt Bauskai, tā neradot gaisa piesārņojumu, vibrācijas, trokšņus, kas ietekmē gan pilsētas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, gan pilsētvidi kopumā. 
 
Aplūko karti un izpildi prasīto!
 
YCUZD_240208_6018_Bauskas_karte.svg
Braukšanas virziens vienvirziena ielās
 
Bauskas kartē trūkst elementi, kas uzlabotu tās uztveramību. Izlasi piedāvātos iespējami trūkstošos elementus un izvēlies, kura virkne vislabāk atbilstu prasībām!
 
 
Piezīme: Starpdisciplinārajā diagnosticējošajā darbā 9. klasei kartes trūkstošie elementi, kas uzlabotu kartes uztveramību, ir jāiezīmē pašam.
 
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!