Atrodi 3 ortogrāfijas kļūdas un izraksti tās!
 
Valmierā dzimušais komponists Jānis Vītols sacījis, ka ir divas dziedātāju šķiras, tas ir, tādi, kas dzied, lai būtu korī, un tādi, kas ir korī, lai dziedātu. Pirmajiem dziedāšana līdzīga sportam, ko labprāt piekopj, kad labs laiks, kad nav jāiet uz dzimšanas dienas kafiju, kad dirģentam vēlas izrādīt sevišķu labvēlību. Otrie vienmēr gatavi doties pāri rudens vai pavasara plūdu aizdambējumiem vai satiksmes sastrēgumiem, lausties cauri aukai un puteņiem, lai tikai nenokavētu svarīgu mēģinājumu.
Kas gan veidojis latviešu patstāvības un spītības garu, ja ne Dziesmu svētki? Nozīmīgi Dziesmu svētki ir kā agrāk, tā tagad, jo dziesmā un dejā mēs atradām paši sevi un tevi, Latvija.
Dziesmu svētki ir sūrs un neatlaidīgs ikdienas darbs, kurā 135 gados savu spēku un savas šaubas, un savu varēšanu izbaudījis katrs latvietis. Tādejādi, iespējams, svešzemniekam pagrūti saprast, kālab tauta, dzīvodama dažādu lielvaru apspiestībā, allaž domājusi par nākamajiem svētkiem, solīti pa solītim slīpējot dziedāšanas māku, šujot tērpus un gaidot to brīdi, kad dziesmu spēks apskries visu Latviju vienā elpas vilcienā.
 
Izraksti kļūdainos vārdus!
Kļūdas izrakstāmas atbilstoši to secībai tekstā, nemainot teikumā lietoto formu un kļūdu.
 
1.
2.
3.
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!