Satura rādītājs:

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Pirmā semestra noslēguma tests 01:00:00 vidēja 63 p. Pirmā semestra skolēna gatavošanās noslēguma tests 7. klasei, kurā iekļauti uzdevumi no tēmām: Citi un es – mācību kabineti skolā, mācību priekšmeti un skolotāji, lietas skolā, ķermeņa daļas, īpašības vārdi, darbības vārdi, apģērbs; Pasaule un es – transports, darbības vārdi, lietas ceļojumam, ko iespējams apskatīt.
2. Otrā semestra noslēguma tests 01:00:00 vidēja 44 p. Tests ar apvienotajiem uzdevumiem no 7. klases Krievu valodas tēmām "Daba un Es", "Kultūra un Es" un "Tehonoloģija un es". Testu vēlams pildīt tiem, kas šīs tēmas jau ir apguvuši.

Mājasdarbu testi (slēpti no skolēniem)

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Pirmā semestra noslēguma tests 00:40:00 vidēja 68 p. Pirmā semestra noslēguma tests 7. klasei, kurā iekļauti uzdevumi no tēmām: Citi un es – mācību kabineti skolā, mācību priekšmeti un skolotāji, lietas skolā, ķermeņa daļas, īpašības vārdi, darbības vārdi, apģērbs; Pasaule un es – transports, darbības vārdi, lietas ceļojumam, ko iespējams apskatīt.
2. Otrā semestra noslēguma tests 01:00:00 vidēja 43 p. Tests ar apvienotajiem uzdevumiem no 7. klases Krievu valodas tēmām "Daba un Es", "Kultūra un Es" un "Tehonoloģija un es". Testu vēlams pildīt tiem, kas šīs tēmas jau ir apguvuši.