2018./2019. mācību gadā izglītības portāls Uzdevumi.lv piedāvā iespēju 60. valsts ķīmijas olimpiādes 1. posmu 9. klasei organizēt tiešsaistē, izmantojot īpaši sagatavotus uzdevumus.
 
Uzdevumu autors ir Iecavas vidusskolas ķīmijas skolotājs un Daugavpils Universitātes mācībspēks Dr. Paed. Mihails Gorskis. Uzdevumu komplekts iekļauj sevī 6 uzdevumus ar 28 jautājumiem un dažādu grūtības pakāpi. Ieteicamais uzdevumu risināšanai paredzēts izpildes laiks ir 3 stundas. Gan skolēni, gan skolotājs olimpiādes rezultātu varēs uzzināt uzreiz pēc darba izpildes. Skolotājs pats var izvēlēties dienu un laiku olimpiādes norisei savā skolā.
 
Kā organizēt skolas olimpiādi tiešsaistē:
  1. Atveriet testu “Ķīmijas 60. valsts olimpiāde 1.posms” un klikšķiniet uz pogas “Uzdot skolēniem” (kamēr šis tests nav nosūtīts skolēniem, tas ir redzams tikai ar skolotāja Uzdevumi.lv profilu).
  2. Tālāk pēc izvēles varat mainīt uzdevumu izkārtojumu, dzēst uzdevumus vai pievienot uzdevumus no citām tēmām
  3. Nākamajā solī atlasiet skolēnus, kam sūtīsiet darbu (sūtot darbu uz E-klases sarakstu, skolēniem jāizmanto “E-klases pase”, lai piekļūtu tam)
  4. Tālāk pārbaudiet un rediģējiet olimpiādes darba nosacījumus un noslēgumā klikšķiniet uz “Nosūtīt skolēniem”
  5. Skolēni darbu saņem un risina sadaļā “Pārbaudes darbi”; pēc darba izpildes uzreiz ir redzams iegūtais rezultāts; atbildes skaidrojumu skolēns redz, ja ir aktīvs PROF pakalpojums
  6. Kad skolēns pabeidzis un iesniedzis darbu, skolotājs rezultātu redz sadaļā “Pārbaudes darbi”
 
 
Nepieciešamības gadījumā detalizētu pamācību, kā veidot tiešsaistes pārbaudes darbu, atradīsiet materiālā “Elektronisko pārbaudes darbu veidošana

Ja rodas papildus jautājumi, rakstiet uz info@uzdevumi.lv
 
Projektu informatīvi atbalsta Latvijas Ķīmijas skolotāju asociācija un Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija.
 
csm_LKSA_logo_58c4857547.jpg      Screenshot_8.png