Uzdevums:

1p.
Izlasi citātus no programmatūras licences un nosauc programmatūras veidu. Citātos ar X - programmatūras nosaukums vai organizācijas (firmas, korporācijas) nosaukums.
 
"...
Pirms aktivizēšanas jums ir tiesības izmantot instalēšanas laikā instalēto programmatūras versiju. Ja programmatūra netiek aktivizēta, jūsu tiesības izmantot to pēc instalācijas procesā norādītā laika perioda tiek ierobežotas. Tas tiek darīts tādēļ, lai novērstu nelicencētu izmantošanu. Pēc šī laika perioda jums nav atļauts turpināt izmantot programmatūru, ja tā netiek aktivizēta. Ja ierīce ir savienota ar internetu, programmatūra var automātiski izveidot savienojumu ar Microsoft, lai veiktu aktivizēšanu. Programmatūru var aktivizēt arī manuāli, izmantojot internetu vai tālruni. To darot, par interneta un tālruņa lietošanu, iespējams, būs jāmaksā saskaņā ar tarifiem. Veicot dažas datora komponentu vai programmatūras izmaiņas, iespējams, būs jāveic atkārtota programmatūras aktivizēšana. Programmatūra rādīs atgādinājumus par aktivizēšanu, līdz to izdarīsit.
..."
 
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!