3. solis. Testa palaišana un skolēnu uzaicināšana
piekluve testam.png
 
Skolēnu uzaicināšana testa pildīšanai

Pēc testa izveides, ir vairākas iespējas, kā uzaicināt skolēnus testa pildīšanai:
  • Spiežot uz pogas “Nokopēt saiti”, kas atrodas zem cipara ①, un nosūtot unikālu saiti skolēniem e-pastā, ar īsziņas palīdzību vai kā citādi;
  • Aicinot pašiem skolēniem savās viedierīcēs kādā no pārlūkprogrammām ierakstīt šo unikālo saiti. Jūs to varat nosaukt, uzrakstīt uz tāfeles, demonstrēt uz ekrāna;
  • Aicinot skolēniem atvērt sadaļu “Ātrie testi” portālā Uzdevumi.lv vai rakstot viedierīces pārlūkprogrammā www.uzdevumi.lv/t. Šajā gadījumā skolēns nonāks “Ātrie testi” sākuma lapā un, lai aktivizētu konkrēto testu, skolēnam jāievada skolotāja nosauktais piekļuves kods testa aktivizēšanai, kas redzams zem cipara ②. Jūs to varat nosaukt, uzrakstīt uz tāfeles, demonstrēt uz ekrāna.
Testu varēs pildīt jebkurš lietotājs, kurš zinās testa piekļuves saiti vai piekļuves kodu testa aktivizēšanai.
 
Lai paslēptu skolēnu uzaicinājuma logu ① un ②, spiediet uz pogas labajā augšējā stūrī ③. Pēc nepieciešamības varēsiet tos vēlreiz atvērt.
 
Vairāk par to, kā skolēns redzēs un izmantos “Ātros testus”, lasiet teorijā “6. solis. Informācija skolēniem”.

 kopsavilkums.png
 
Testa sākums
 
Pirms testa aktivizēšanas, pārliecinieties, vai visi skolēni ir pievienojušies testam:
  • Informatīvais lauks ④ palīdzēs jums to izdarīt - tajā tiks parādīta informācija par to, cik skolēni pievienojušies testam.
  • Detalizēts saraksts ar skolēnu vārdiem būs redzams “Testa izpildes statuss” lapas pašā apakšā ⑥.
Pirms testa sākšanas vai testa norises laikā varat spiest uz katru no testā iekļautajiem uzdevuma nosaukumiem, lai apskatītu uzdevuma saturu ⑧.
 
Pēc tam, kad visi skolēni būs ievadījuši savu vārdu un pievienojušies testam, spiediet uz pogas sakt testu.png ⑤, lai aktivizētu testu. Svarīgi! Pēc tā aktivizēšanas, tests sāksies visiem skolēniem vienlaicīgi.
 
 
Apsveicam, jūs esat aktivizējis testu!

Kopsavilkums

Sadaļā “Kopsavilkums” var redzēt iestatīto pareizo atbilžu īpatsvaru procentos, pie kāda tēma visai klasei parādīsies kā apgūta. Šī darbība tika veikta 2. soli. Ja neesat mainījis iestatījumus, vērtība būs 80% ⑦. Paredzamais pareizo atbilžu īpatsvars procentos ir visu skolēnu sagaidāmā snieguma rādītājs katrā atsevišķā uzdevumā. Atbilde tiek uzskatīta par pilnīgi pareizu, ja uz visiem uzdevuma jautājumiem ir atbildēts pareizi.