Atbalsta materiāls skolotājiem

Piedāvājam papildinātus un atjaunotus atbalsta materiālus skolotājiem, kas palīdzēs nostiprināt zināšanas par digitālā mācību līdzekļa www.uzdevumi.lv iespējām mācību procesa organizēšanai gan klātienē, gan attālināti.

Mācību tēmu apguve skolēniem -
sadaļa "Virtuālā skola"
 
Uzdevumi.lv sadaļā "Virtuālā skola" skolēni var patstāvīgi apgūt mācību tēmas 1.-12. klasei un sagatavoties kontroldarbiem. Sadaļā ir iespējams iepazīties ar teorijas materiāliem, risināt uzdevumus un zināšanu pārbaudes testus dažādos mācību priekšmetos. 2020./2021. mācību gadā Virtuālajā skolā pieejami arī mācību materiāli pēc Skola2030 paraugprogrammām.
 
Iepazīšanās ar sadaļu "Virtuālā skola"
 
​Skolēnu iegūtos rezultātus no "Virtuālās skolas" skolotājs var apskatīt sadaļā "Skolēnu rezultāti".
 
Portāla mācību materiāli ir pieejami bez maksas. Papildus ir iespējams iegādāties PROF pakalpojumu, kas sniedz pieeju katra uzdevuma pareizajām atbildēm un risinājuma soļiem. Ja skolēns uzdevumu izpildīs nepareizi, risinājuma soļi palīdzēs viņam saprast savu kļūdu. Sistēma bērnam sniegs detalizētu pareizās atbildes skaidrojumu un pēc tam, lai nostiprinātu iegūtās zināšanas, piedāvās izmēģināt jaunu tā paša uzdevuma variantu.
Sadarbība ar vecākiem
 
Vecākiem ir nozīmīga loma mācību procesa veiksmīgā norisē. Reģistrējoties Uzdevumi.lv, vecāki saņem informāciju par bērnam uzdotajiem darbiem, kā arī var sekot līdzi viņa mācību progresam. Lai uzaicinātu vecākus reģistrēties, klikšķiniet uz pogas un iegūstiet Uzdevumi.lv uzaicinājuma saiti.
Kontroldarbi un mājasdarbi -
sadaļa “Pārbaudes darbi”
 
Uzdevumi.lv skolotājam sniedz iespēju veidot elektroniskus pārbaudes darbus un nosūtīt tos skolēniem. Pārbaudes darbos var iekļaut gan uzdevumus no portāla datubāzes, gan paša veidotus uzdevumus. Skolēni darbus saņem un risina katrs savā profilā, turklāt katram skolēnam tiek automātiski izveidots savs darba variants, kas samazina norakstīšanas iespēju. Skolotājs pārbaudes darbam var norādīt izpildes laiku, mēģinājumu skaitu un citus iestatījumus. Uzdevumi.lv nodrošina automatizētu vērtēšanu un iespēju skolēnu rezultātus pārnest uz E-klasi vai Mykoob.
 
Elektronisko pārbaudes darbu izveidošana
 
Savu uzdevumu izveide portālā Uzdevumi.lv
 
​Kā pārnest Uzdevumi.lv pārbaudes darbu atzīmes uz e-žurnālu
Video pamācība skolotājiem
 
Lai sniegtu palīdzību un dalītos pieredzē mācību procesa organizēšanā piedāvājam tiešsaistes apmācības "Attālinātas mācības ar www.uzdevumi.lv". Video ierakstā uzzināsiet, kā veidot digitālus pārbaudes darbus, kā tos nosūtīt skolēniem un kā analizēt iegūtos rezultātus.
Padziļinātu informāciju par visām Uzdevumi.lv sadaļām, kā arī sertifikātu par IKT izmantošanu mācību procesā varat iegūt mūsu tiešsaistes kursā skolotājiem - IKT kurss "Uzdevumi.lv iekļaušana mācību procesā".
Jautājumu gadījumā, droši sazinieties ar mums! Mēs ar prieku palīdzēsim.
publicēts: