Uzdevums:

3p.
6 kg konfekšu maksā 36 eiro. Cik maksā 12 kg šādu konfekšu?
 
12 kg konfekšu maksā  eiro.
 
Atsauce:
Jānis Mencis (sen.), Jānis Mencis (jun.). Matemātika 5. klasei, Rīga: Zvaigzne ABC, 2008. izm. 51.lpp.
Lai iesniegtu atbildi un redzētu rezultātus, Tev nepieciešams autorizēties. Lūdzu, ielogojies savā profilā vai reģistrējies portālā!