Satura rādītājs:

Metodiskie materiāli

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Satura rādītājs

Teorija

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Mācību materiālu atlasīšana. Pārvietošanās Uzdevumi.lv sadaļā "Virtuālā skola" Tiek paskaidrota Uzdevumi.lv sadaļas "Virtuālā skola" uzbūve. Šajā materiālā skolotājs uzzina, kā visātrāk un visefektīvāk atrast portālā mācību materiālus un kādi mācību objektu tipi ir Uzdevumi.lv. Skolotājs iemācās izmantot meklēšanu portālā un nosūtīt atsauksmes par mācību objektiem.
2. Punkti, progress un atzīmes portālā Uzdevumi.lv Šajā teorijā skolotājs uzzina, kā Uzdevumi.lv sistēma aprēķina punktus, progresu un atzīmes, darbojoties sadaļā "Virtuālā skola". Paskaidrots arī, kāpēc ne visi Uzdevumi.lv nopelnītie punkti tiek ņemti vērā TOPos un kādi punkti, sasniegumi un vērtējumi redzami lietotāja publiskajā profilā.
3. Uzdevumi.lv sistēmas unikalitāte. Skolas uzdevumu un risinājuma soļu ģenerēšana Tiek paskaidrota Uzdevumi.lv sistēmas unikalitāte. Skolotājs iepazīstas ar skolas uzdevumu un risinājumu soļu ģeneratora darbības principiem, kā arī ar uzdevumu piemēriem.
4. Aktīvāko skolēnu apbalvošana ar Uzdevumi.lv diplomu Skolotājs uzzina, kā lejupielādēt un rediģēt Uzdevumi.lv īpaši sagatavoto diplomu aktīvāko skolēnu apbalvošanai

Uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Punkti, progress un atzīmes Uzdevumi.lv sistēmā 1. izziņas līmenis vidēja 3p. Tiek pārbaudīta izpratne par punktu, progresa un atzīmju veidošanās sistēmu Uzdevumi.lv.
2. Ieskaitītie un neieskaitītie uzdevumi portālā Uzdevumi.lv 2. izziņas līmenis zema 2p. Tiek pārbaudītas zināšanas par sadaļas "Virtuālā skola" vizuālo noformējumu. Nepieciešams noteikt, kāds uzdevums attēlots zīmējumā: ieskaitīts, neieskaitīts, risināts, nerisināts.