Follow Uzdevumi on Twitter  Draugiem.lv  Facebook
Labākie rezultāti
Latvijas Izcilnieki 2012 - 9. klases konkurss
1. vieta 255,020
belinda
Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, 9A
2. vieta 233,451
ligocka2
Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, 9B
3. vieta 209,455
Gvido
Pūņu pamatskola, 9A
Reklāma
Mūs atbalsta
Rēzeknes Valsts ģimnāzija

Skolas mājas lapa www.regimna.edu.lv

 

Rēzeknes ģimnāzija darbu atsākusi 1998. gada 1.jūlijā. 2004. gadā tai piešķirts Valsts ģimnāzijas statuss.

Rēzeknes Valsts ģimnāzijas darbības mērķis ir organizēt un īstenot kvalitatīvu un mūsdienīgu izglītības procesu, kas nodrošina valsts vispārējās izglītības standartos noteikto mērķu un rezultātu sasniegšanu.

Ģimnāzija īsteno 4 vispārējās izglītības programmas:

  • vispārējās vidējās izglītības humanitārā un sociālā virziena programmu (ar iespēju apgūt franču valodu);
  • 2 vispārējās vidējās izglītības matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programmas:

o   dabaszinību novirziena programma,

o   informātikas, programmēšanas novirziena programma;

  • vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu.

 

Ģimnāzijā ir daudzveidīgas iespējas katra skolēna personības intelektuālajai un fiziskajai attīstībai, tiek veidota izglītības vide un radīti priekšnoteikumi skolēnu iespējai apliecināt zināšanas un prasmes mācībās, projektu darbā, mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, konkursos, sportā, ģimnāzijas mājas lapas un avīzes veidošanā,  sekmīgai tālākizglītībai un karjeras izvēlei. Skolēniem tiek piedāvātas iespējas darboties skolēnu līdzpārvaldē – parlamentā un interešu izglītības nodarbībās:

  • tautas deju kolektīvā „Vadži”;
  • folkloras kopā;
  • jauktajā korī;
  • vokālajā grupā;
  • vokāli instrumentālajā ansamblī.

Ģimnāzija ir DSD skola un ir iesaistījusies daudzos projektos – ESF NP projektā „Mācību satura izstrāde un skolotāju tālākizglītība dabaszinātņu, matemātikas un tehnoloģiju priekšmetos”, projektā „Dabaszinātnes un matemātika”, projektā „Atbalsts vispārējās izglītības pedagogu nodrošināšanai prioritārajos mācību priekšmetos”, projektā „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos”, Comenius skolu sadarbības projektos „Olimpiskās spēles Eiropas skolās” un „Inovāciju, tehnoloģiju un mūzikas eiropeiskais šovs”. Ģimnāzija veic reģionālā metodiskā un pedagogu tālākizglītības centra funkcijas, tās pedagogi organizē atklātās stundas, pieredzes seminārus, profesionālās pilnveides kursus, atklātās Latgales reģiona olimpiādes, veic Rēzeknes pilsētas metodisko apvienību vadītāju un mentoru darbu, piedalās centralizēto eksāmenu un valsts olimpiāžu darbu vērtēšanā.

Rēzeknes Valsts ģimnāzija veic daudzpusīgu sadarbību ar Rēzeknes Augstskolu, pilsētas Izglītības pārvaldi, reģionālo datorcentru, vietējām un valsts sabiedriskajām un izglītības organizācijām, sadarbojas ar Valsts ģimnāzijām un sniedz metodisku palīdzību citām mācību iestādēm.

Ģimnāzijai ir sava atribūtika – karogs, logo, ģimnāzijas himna.