Satura rādītājs:

Metodiskie materiāli

Numurs Nosaukums Apraksts
1. Satura rādītājs

Eksāmenu uzdevumi

Numurs Nosaukums Tips Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. 2. daļas 1. uzdevums Citi vidēja 1♦ Prasme izpētīt vēstures notikumus, darbojoties ar vēstures avotiem un literatūru, māka izdarīt secinājumus.
2. 2. daļas 2. uzdevums Citi vidēja 1♦ Prasme izpētīt vēstures notikumus, darbojoties ar vēstures avotiem un literatūru, māka izdarīt secinājumus.
3. 2. daļas 3. uzdevums Citi vidēja 1♦ Izpratne par cēloņu un seku mijiedarbību. Prasme izpētīt vēstures notikumus, darbojoties ar vēstures avotiem un literatūru, māka izdarīt secinājumus.
4. 2. daļas 4.1. uzdevums Citi vidēja 1♦ Zināšanas par sabiedrības attīstības pamattendencēm. Prasme izpētīt vēstures notikumus, darbojoties ar vēstures avotiem un literatūru, māka izdarīt secinājumus.
5. 2. daļas 4.2. uzdevums Citi vidēja 1♦ Zināšanas par sabiedrības attīstības pamattendencēm. Prasme izpētīt vēstures notikumus, darbojoties ar vēstures avotiem un literatūru, māka izdarīt secinājumus.
6. 2. daļas 5.1. uzdevums Citi vidēja 1♦ Prasme izmantot vēstures kartes.
7. 2. daļas 5.2. uzdevums Citi vidēja 1♦ Prasme izmantot vēstures kartes. Prasme izpētīt vēstures notikumus, darbojoties ar vēstures avotiem un literatūru, māka izdarīt secinājumus.
8. 2. daļas 5.3. uzdevums Citi vidēja 3♦ Izpratne par cēloņu un seku mijiedarbību. Prasme izmantot vēstures kartes un avotus, izdarīt secinājumus.
9. 2. daļas 5.4. uzdevums Citi vidēja 6♦ Vēstures jēdzienu zināšanas, prasme tos pielietot. Prasme izpētīt vēstures notikumus, darbojoties ar vēstures kartēm, avotiem un literatūru, māka izdarīt secinājumus.
10. 2. daļas 6. uzdevums Citi vidēja 1♦ Izpratne par cēloņu un seku mijiedarbību. Prasme, darbojoties ar vēstures avotiem un literatūru, izdarīt secinājumus.
11. 2. daļas 7.1. uzdevums Citi vidēja 1♦ Prasme darboties ar vēstures avotiem un literatūru, izdarīt secinājumus. Jēdzienu zināšanas, prasme tos lietot.
12. 2. daļas 7.2. uzdevums Citi vidēja 1♦ Prasme darboties ar vēstures avotiem un literatūru, izdarīt secinājumus. Jēdzienu zināšanas, prasme tos lietot, formulējot viedokli.

Testi

Numurs Nosaukums Ieteicamais ilgums: Grūtības pakāpe Punkti Apraksts
1. Vēstures eksāmena 2. daļa (2015. g.) 00:00:00 vidēja 11♦

Vēlies ātri un ērti sagatavoties Valsts pārbaudes darbiem un saprast, kā risināt uzdevumus?

Pieslēdz PROF:

  • iegūsti pieeju eksāmenu un diagnosticējošo darbu sadaļai.
  • uzzini pareizās atbildes visiem uzdevumiem;
  • iepazīsties ar katra uzdevuma risinājuma soļiem.


Pieslēgt PROF