Uzdevums:

4p.
Par \(k\) eiro var nopirkt 4 kg konfektes. Cik maksā \(1\) kg konfekšu? Cik maksā 5 kg konfekšu?
Atbildi pieraksti kā daļu!
 
\(1\) kg konfekšu maksā ii eiro.
 
5 kg konfekšu maksā ii eiro.
 
Atsauce:
Jānis Mencis (sen.), Jānis Mencis (jun.). Matemātika 6. klasei, Rīga: Zvaigzne ABC, 2009. izm. 17.lpp.

Lai risinātu uzdevumus, lūdzu reģistrējies!

Ātra reģistrācija: