Uzdevums:

3♦
Daudzpunktes vietā liec vienu no vietniekvārdiem: kaut kāds, diez kas, jebkāds! Piemērotā locījumā!
  
Lai arī viņu aizticis, viņš nešaubās, ka, tiklīdz viņš lūgsies, Agnese visu tam piedos, visu aizmirsīs; bez savas nozīmes taču nebūs vis tie vārdi, ko Marlīze tam viņreiz teica — ka tādam vīrietim, kāds viņš ir, ikkatra sieviete piedod visu.
 
Viņa nevar nevienu bildināt, nevar pate piedāvāt savu roku un sirdi nevienam vīrietim, lai tas arī tai patiktu; jo tas tā nav parasts. Viņai tādēļ jādomā uz vairākiem, uz dažādiem, pat uz visvisādiem. Tā viņa savās domās, jūtās un fantāzijā jau no meitenes dienām pieron pie vairāk vīriešiem, un tādēļ vēlāk, jau precējusēs, tā nereti visai viegli pie tam arī citiem, jo piederēt vairākiem pēc visas viņas ierastās domu un jūtu gaitas nav tai taču nekas nedz gluži svešs, nedz savāds.
 
Lai mācītājs paliek kritis no sirotāju cirtieniem, dus mierīgi kapā, lai sieva ar bērniem to apraud, un lai dzīvo jaunais barons Torks! — sauca tagad Bokums, uzcēlies no sēdekļa, piegājis mācītājam klāt un turēdams tam priekšā izstieptu roku ar atplestu plaukstu. Un mācītājs, arī piecēlies stāvus, bez tālākas apdomāšanās sita savu plaukstu Bokuma saujā, spēcīgā balsī saukdams.
 

Lai risinātu uzdevumus, lūdzu reģistrējies!

Ātra reģistrācija: