Follow Uzdevumi on Twitter  Draugiem.lv  Facebook

Portāla lietotājiem pieejams

Elektroniskais
špikeris-padomdevējs.
Mācīties var spēlējoties!
Skolotāja Asistents -
sagatavo un izlabo
skolēnu darbus,
izskaidro risinājumus.
Mājskolotājs - labākais
palīgs vecākiem!
Esi TOPā! Piedalies
sacensībās un iegūsti
vērtīgas balvas.
Labākie rezultāti
Virtuālā Skola, 5. klase
1. vieta 15812,876
Jedi
Privātā vidusskola "MAXVEL", 5C
2. vieta 6509,148
Jūļa
Dzīva skola, 5A
3. vieta 6336,061
TROLOLOLOL
Rīgas Valda Zālīša sākumskolа, 5C
Mani sauc Valters Veide
Reklāma
Mūs atbalsta

Apmācības skolotājiem par Uzdevumi.lv pārbaudes darbu veidošanu

Apmācības skolotājiem

„Portāla Uzdevumi.lv iekļaušana mācību procesā”

Piedāvājam  Jums jūnija mēnesī iziet praktiskas apmācības portāla Uzdevumi.lv lietošanā, kurās uzzināsiet, kā ietaupīt laiku kontroldarbu un mājas darbu labošanā. Apmācībās iepazīstināsim ar Virtuālās skolas izmantošanas iespējām skolotājiem un skolēniem un apgūsim praktiskas iemaņas pārbaudes darbu veidošanā.

 

Apmeklējot apmācības, Jūs iegūsiet:

 Ø  iespēju samazināt savu darba noslodzi pārbaudes darbu sagatavošanā, labošanā un rezultātu pārnešanā uz "e-klase" sistēmu;

Ø  iemaņas, kā palīdzēt skolēniem sekmīgi sagatavoties mācību stundām un ieskaitēm;

Ø  apliecinājumu, ka esat piedalījušies 2 stundu apmācībās par elektronisku sistēmu lietošanu apmācības procesā;

Ø  PROF pieslēgumu uz 1 mēnesi bez maksas.

Apmācības programmā:

1)     Virtuālās skolas darbības principi – reģistrācija, tēmu un uzdevumu izkārtojuma apskats, vajadzīgo uzdevumu meklēšana, kopīga uzdevumu risināšana, rezultātu uzskaite, apskats par skolēnu iespējām gatavoties mācību stundām Virtuālajā skolā.

2)     Pārbaudes darbu sastādīšana – praktiska darba sastādīšana, skolotāja izveidotu uzdevumu iekļaušana darbā, nokārtotu pārbaudes darbu rezultātu apskate, „e-klase” skolām – rezultātu pārnešanu uz „e-klase” žurnālu.

3)     PROF pakalpojuma apskats – kā var redzēt pareizās atbildes un risinājuma soļus dalībniekiem interesējošajā mācību priekšmetā u.c. iespējas.

Apliecinājums: Dalībniekiem tiks izsniegts apliecinājums par 2 stundu apmācību noklausīšanos. Apmācības ir licencētas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā pieaugušo neformālās izglītības un interešu izglītības programmā.

Kad un kur:

Rīgā, Valguma iela 5

Izbraukumi

-          Skolotājiem individuāli piesakoties jūnijā otrdienās un piektdienās plkst.15:00.

-          Skolotāju grupām 5+ cilvēkiem izdevīgā laikā pēc vienošanās.

-          Cena: 3,00 Ls no skolotāja. Cenā iekļauts PROF pakalpojums uz 1 mēnesi. 

-          Skolotāju grupām 10+ cilvēkiem izdevīga laikā pēc vienošanas.

-          Cena: 5,00 Ls no skolotāja. Cenā iekļauts PROF pakalpojums uz 1 mēnesi.  Attālumiem virs 50km no Rīgas nāks klāt ceļas izdevumi.

"GenExis" sistēmas apmācības!

Piedāvājam padziļinātās apmācības skolotājiem, kuri vēlas veidot savus uzdevumus ar variācijām! Apmācībās skolotāji tiks iepazīstināti ar "GenExis" apmācības sistēmu, praktiski sāks veidot uzdevumus ar mainīgiem lielumiem. "GenExis" sistēmā izveidotos uzdevumus var viegli pārnest uz Uzdevumi.lv Pārbaudes darbu sadaļu.

 

Apmācības par "GenExis" sistēmu notiks 9. un 13. jūnijā plkst. 12:00 (ilgums 2 stundas). Apmācības maksa - 3,00 Ls. Nepieciešams iepriekš pieteikties. Pēc apmācībām tiks izsniegti apliecinājumi par piedalīšanos 2 stundu apmācībās.

Lai piedalītos apmācībās, nosūtiet pieteikumu uz e-pastu info@uzdevumi.lv, kurā norādiet vārdu, uzvārdu, mobilo telefonu, skolas nosaukumu un mācību priekšmetu, kuru pasniedzat. Pieteikties varat arī zvanot pa tel. 67214422!