Kā pieslēgt PROF licences:
 

1. Nepieciešams autorizēties portālā ar savu e-pastu un paroli

2. Kreisajā izvēlņu joslā uzklikšķināt uz sadaļas "Skolēnu pārvalde"

3. Šajā sadaļā Jūs redzēsiet pašreizējo PROF licenču stāvokli (attēlā redzams piemērs)

    3.1 Jūs varat noklikšķināt uz lietotāja vārdu un uzvārdu. Jums atvērsies jauns logs, kurā Jūs varat rediģēt informāciju par izvēlēto lietotāju

    3.2 Tāpat lietotāju pārvaldes logā Jūs varat rediģēt lietotāja informāciju, noklikšķinot labajā kolonnā uz zīmuļa ikonas

    3.3 Turpat ir miskastes ikona, uz kuras noklikšķinot, Jūs izņemsiet lietotāju no skolas. No skolas izņemta lietotāja loma portālā tiks mainīta uz “Viesis”

    3.4 Jūs varat pievienot licences lietotājiem atzīmējot attiecīgo lietotāju kreisajā kolonnā

        3.4.1 Pēc lietotāju atzīmēšanas, licences piešķirt ar pogu “Piešķirt licences”

        3.4.2 Jaunajā logā Jums nepieciešams izvēlēties licenču paketi, kuru pieslēgt

        3.4.3 Pēc tam, kad licences būs pieslēgtas, Jūs redzēsiet paziņojumu


Kā noņemt PROF licences:
 

Tajā pašā lapā, kur Jūs pieslēdzāt licences, augšā ir otra cilne - “Licenču pārvalde”. Nospiežot uz tās, Jūs redzēsiet jaunu tabulu.

Šajā tabulā ir parādīti lietotāji, kuriem ir pieslēgtas licences. Jūs varat tās noņemt, labajā kolonnā ir speciāla ikona "Atbrīvot licenci'', uz kuras nospiežot, Jums parādās brīdinājuma paziņojums, par to, ka Jūs mēģiniet licenci atbrīvot.

Atbrīvojot licenci, Jums parādās jauna licence kopējā sarakstā, kuru Jūs varat atkārtoti izmantot, lai piešķirtu citiem lietotājiem.


Kā identificēt savas skolas skolotājus:
 

Identifikācija portālā Uzdevumi.lv ir viennozīmīga pārliecināšanās, ka pedagogs strādā norādītajā mācību iestādē. Identificēt skolotājus var ne tikai Uzdevumi.lv administrācija, bet arī konkrētās mācību iestādes Virslietotājs.

Skolotāju identificēšanu Jūs varat veikt sadaļā "Skolēnu pārvalde".

1. Lai redzētu, kurus skolotājus nepieciešams identificēt, no visu lietotāju saraksta jāatlasa skolotāji

2. Ja kāds no skolotājiem nav identificēts, tabulas kolonna "Klase / kurss" pretī viņa vārdam parādīsies statuss "Neidentificēts skolotājs"

3. Lai skolotājs varētu pilnvērtīgi izmantot portālu, viņu nepieciešams identificēt. Lai to izdarītu:

    3.1. jāklikšķina uz neidentificētā skolotāja vārda un uzvārda;

    3.2. tālāk atvērsies rediģēšanas lapā. Lai identificētu skolotāju, Jums jānoklikšķina uz zilās pogas "Identificēt skolotāja profilu" un jāapstiprina sava izvēle;

    3.3. ja rediģēšanas lapā maināt arī kādus skolotāja datus (piemēram, nepieciešams precizēt vārdu vai e-pasta adresi), pirms lapas aizvēršanas jānoklikšķina uz zilās pogas "Saglabāt izmaiņas".

Pēc šiem soļiem skolotāja profils būs identificēts un viņš varēs pilnvērtīgi izmantot Uzdevumi.lv, veidojot elektroniskus pārbaudes darbus un piekļūstot  skolēnu rezultātiem.

Ja skolotāju sarakstā parādās pedagogs, kurš Jūsu mācību iestādē nestrādā, tad pie lietotāju saraksta pretī viņa vārdam jāieliek ķeksītis un jāklikšķina uz pogas "Izņemt no skolas".

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet uz info@uzdevumi.lv